Projev uznání světoznámé návrhářky Blanky Matragi:

"Už jsem byla nesčetněkrát požádána, abych poskytla rozhovor do nově vznikajícího magazínu, ale ještě nikdy jsem se nesetkala s takovým nasazením a profesionalitou, s jakou ke své práci přistupovala redakce magazínu Carlsbad Report. Výsledkem naší několikatýdenní intenzivní spolupráce je ten nejlepší rozhovor, jaký jsem za svou třicetiletou kariéru poskytla! Děkuji celému týmu za spolupráci na špičkové úrovni a přeju vám, ať si i do budoucna udržíte laťku, kterou jste nastavili značně vysoko!"

   

Ocenil nás i mistr pěveckého přednesu Karel Gott:

"Když jsem loni v listopadu koncertoval v karlovarské KV Aréně, poskytl jsem krátce předtím interview časopisu Carlsbad Report. Jakmile se mí fanoušci, kteří si o mně často zjistí věci, že se mnohdy sám nestačím divit, dozvěděli o tomto rozhovoru, chtěli ho okamžitě mít ve svých archivech. A nebyli to jen mí příznivci z tuzemska a Slovenska, ale i z USA, Kanady, Ruska, Ukrajiny, Itálie, Polska, Německa, Rakouska a Švýcarska. Jejich zájem chápu, neboť rozhovor byl skvěle vedený a i sám časopis má velmi vysokou úroveň a rozhodně stojí za přečtení."

Karel Gott

Referenční projekty:


Karlovarská Becherovka, Moser, Swarovski, Pivovar Plzeňský Prazdroj, Město Plzeň, Lázně Jáchymov, Chateau Mcely, DyCom Group, Franck Provost, Lázně Evženie, May Dream, Natka, Kika, Ellissi, Blue Willis, Aesthgery, Rezidence Severní…
Významní a mediální partneři

„Za excelentní úroveň služeb vydavatelství osobně ručím.“

Ing. Bc. Lýdie Tallová, MBA
Šéfredaktorka


CR | Carlsbad Report Central Point, s.r.o. | www.carlsbadreport.com